indeks1

Przez co nie masz ochoty na seks?

Brak zainteresowania seksem u mężczyzny to nie to samo, co problemy ze wzwodem albo impotencja. Mężczyźni, którzy mają zbyt niskie libido lub nawet jego brak, są w stanie uzyskać erekcję, nawet, jeśli utracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u facetów może wynikać z bardzo rozmaitych powodów, które obejmują zarówno czynniki fizyczne oraz psychiczne. Te pierwsze to najczęściej alkoholizm, uzależnienie od narkotyków, otyłość, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca albo efekty uboczne niektórych leków.

Pośród psychicznych przyczyn niskiego libido ewentualnie wręcz jego braku wymienia się depresję, stres, ukryty homoseksualizm oraz problemy w związku. Niskie
tania kamagra libido może również wystąpić u niektórych mężczyzn z powodu zahamowań spowodowanych traumatycznymi przeżyciami w dzieciństwie.

Nerwowe sytuacje

Większość mężczyzn przeżywa stres na skutek trudów w pracy albo problemów w związku bądź w rodzinie. Może to prowadzić do znacznego obniżenia libido. Bez względu na przyczynę stresu, organizm człowieka ma wrodzoną tendencję do reagowania na niego przygotowaniem do walki lub ucieczki. W tym celu produkuje hormony takie jak kortyzol oraz adrenalina, które w praktyce mają zachęcać go do działania. Trudno jednak po otrzymaniu reprymendy od zwierzchnika zacząć z nim bójkę lub uciekać, skutkiem tego z reguły tłumimy tę naturalną reakcję, powodując, że nasilona energia i napięcie nie mają ujścia. Jeżeli przez długi czas trwasz w podobnej sytuacji nie mając możliwości rozładować swojego stresu, możesz liczyć się z pojawieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym problemów seksualnych, takich cialis tanio
jak brak popędu płciowego lub brak zainteresowania seksem.