avatar_99_page

O ile zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Spaceruj oraz podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeżeli zależy ci na twardszej erekcji, powinieneś systematycznie trenować. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia oraz formy wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Eksperymenty wykazują, że faceci, którzy przechodzą każdego dnia trzy kilometry, mają o połowę mniej kłopotów ze wzwodem w porównaniu viagra tanio do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zatykanie się żył jest jedną z głównych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice funkcjonują na optymalnym poziomie jedynie wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby od razu realizować wszystkich trudnych ćwiczeń członka, aby pomóc mu być w erekcji jak najdłużej. Niezmiernie łatwe ćwiczenie, jak przechadzka zamiast zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, żeby zainicjować widoczną różnicę błyskawicznie i w nieskomplikowany sposób. Innymi słowy, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to faktycznie możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, że zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem istnienia nietrwałego, jednakże niezwykle aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już wyprodukowana w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust albo do członka. Nigdy nie odczułeś małego drżenia w kroczu podczas ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Pamiętaj więc o częstym ziewaniu oraz uwalnianiu więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię wezmą za leniucha.

Śpij długo i dobrze

Po stosunku twój członek jest przeważnie wyczerpany. Musi odpocząć. Tym samym niezmiernie istotne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W czasie zdrowego snu zdrowy mężczyzna doświadcza pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, że twój członek jest tania kamagra zdrowy oraz gotowy znowu do działania. Twój penis “ładuje się” w czasie snu. Tak więc dla silnej i zdrowej erekcji, zdrowy i długi sen jest niesłychanie istotny.