Sporo kobiet ma znaczne kompleksy na tle własnej wagi – całkiem często nie mają one żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości, ale nie ma większego sensu się oszukiwać – całkiem często realia są takie, że faktycznie kobiety mają nieco kilogramów za dużo. Na szczęście są naprawdę fajne rozwiązania, które powodują, iż można wyglądać sporo szczuplej. Ba, w wielu przypadkach całkiem chude kobiety przez beznadziejnie przystosowane ubrania mogą wyglądać na sporo cięższe niźli naprawdę. Ubiór jest bardzo ważny!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Sukienki-_Sukienki-wieczorowe-159.html

Na pewno ubrania muszą być jednego koloru – naturalnie nikt nie mówi, że odpadają przeróżne odcienie takiego samego koloru, nie przesadzajmy, w owej kwestii panuje akurat wolność wyboru. Oprócz tego niech barwa naszego stroju podkreśla naszą karnację, wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie i bluzka o kolorze beżowym? To słabe połączenie, które nie dość, iż prezentuje się mało korzystnie nawet na bardzo szczupłej kobiecie, to na dodatek pogrubia.

Zaś w przypadku szerokich ramion należałoby unikać poduszek, wszelkiego rodzaju żabotów oraz falban. Jeżeli zaś w rachubę wchodzą wąskie biodra i bardzo rozbudowana klatka piersiowa, należałoby nałożyć szeroką spódnicę, oprócz tego top z dekoltem – w tzw. literę V. Nierzadko panie chcą ukryć brzuszek, nie tylko jeżeli spodziewają się dziecka. W owym celu warto nałożyć spódniczkę bez kieszeni, a także większych rozmiarów bluzkę. Chociaż w ostatnim czasie panuje swoista moda na spore pośladki, to jednakowoż jeżeli któraś z kobiet chciałaby je ukryć, powinna zakładać spodnie poniżej naturalnej talii, naturalnie mowa w tej chwili o spodniach z paskiem. No i do tego szpilki – nie są komfortowe, ale przynajmniej sprawiają, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie-251.html
kilka kilogramów lżej.