Suplement diety Flexin 500 kojarzony istnieje na ból stawów.

Posiada postać kapsułek. Preparat ten wspomaga regenerację chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo również posiada służenie przeciwzapalne, i zabezpiecza chrząstkę stawową przed wykorzystaniem na koniec normalnego funkcjonowania. Dodatkowo Flexin 500 poprawia zdolność podejmowania się a stanowi polecany osobom, jakie stanowią kilku ruchu m.in. przez siedzący sposób życia, przekroczyły 45 rok bycia a wymagają ochrony stawów, doznały urazu stawów i ciągle prowadzi im martw, uprawiają sport oraz co za tym idzie ich boi są nadmiernie obciążone oraz wymagają regeneracji.

W magazynie preparatu Flexin 500 wybierają się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), ekstrakt z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 dopasowuje się z żelatyny oraz wody.

Dawkowanie Flexinu 500 powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz bądź razem z danymi dostępnymi na reklamie.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do jedzenia w procesu dnia to 3 razy dziennie po 1 tabletce w trakcie posiłku, popijane dużą zawartością wody.

Przed zastosowaniem preparatu należy nauczyć się z historią ulotki dodaną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą czy farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na każdy składnik suplementu. Flexin 500 należy trzymać w tłu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy sprawdzić datę siły na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać proponowanej do jedzenia w toku dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie potrafią stanowić przyjmowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Flexin500 tanio

Femmax promocja

tani Breast Fast