Untoxin to suplement diety w strony kapsułek. Artykuł ten dedykowany jest do podawania w momentach prania oraz detoksykacji organizmu ze negatywnych substancji, których nagromadzenie prawdopodobnie istnieć skutkiem stosowania nieodpowiedniej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Odkłada się więc na prawdziwe przyspieszenie tempa przemiany materii. W wyniku przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji wagi ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak wyciąg z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji dobrej i wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wchodzą na obniżenie poziomu złego cholesterolu we natury, co miesza się na sprawniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; wyciąg z korzenia lukrecji gładkiej; wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Kapsułki należy decydować w trakcie lub po posiłku, popijając niezliczoną zawartością wody. 

Pierwsze efekty przyjmowania preparatu Untoxin można zaobserwować już po siedmiu dniach od zaczęcia jego odczuwania. 

Należy pamiętać o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu Untoxin jest nadwrażliwość na jakiś jego składnik.

Suplementy diety winnym stanowić przestrzegane w temperaturze pokojowej w twórz ważny dla maleńkich dzieci. Chronić przed promieniowaniem i realizowaniem wilgoci. Produkt dedykowany jest dla pań odpowiedzialnych. Suplement diety nie prawdopodobnie żyć stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

tani Untoxin

Derminax promocja

Follixin tanio