African MANGO to czysty suplement diety widoczny w form pigułek. Skutek ten mówiony jest dla ludzi odpowiedzialnych, które zmagają się z otyłością i chcą zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do picia tabletek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu i kontroli masy ciała.

Głównym składnikiem efektu jest olejek z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Fakt ten zyskał popularność w Kształtach Zjednoczonych. Przeprowadzono wiele badań, tworzących na końca udokumentowanie jego efektywności.

Ekstrakt z pestek afrykańskiego mango jest cennym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa znaczącą kwestię w toku odchudzania. Element ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i obniżając odczuwanie głodu.

Wprowadzony w formulacji artykułu African MANGO ekstrakt z pestek afrykańskiego mango wspiera redukcję i władzę wagi. Składnik ten także wpływa dobrze na zmniejszenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we krwi.

Skład:

W zestawie suplementu diety African MANGO dostają się:

wyciąg z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając ogromną kwotą wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do pobrania to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla osiągnięcia najdoskonalszego efektu należy przyjmować pigułki w trakcie czy bezpośrednio po posiłku.

Zawartość składników w 3 kapsułkach artykułu African MANGO: 1200 mg wyciągu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (posiada to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie przechodzić wskazanej do podjęcia dziennej porcji preparatu.

AfricanMango900

biovelis tabs

breast fast