Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja znajoma nie stanowiła w sumie zaspokojona? Panie chcą dużo czasu, by odczuć kompletną satysfakcja z seksu oraz poznać orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk to rozumiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja partnerka starała Ci się powiedzieć, że owo nie kłopot, to również wiesz, iż nie udało Ciż się jej w duzi zaspokoić. Jeżeli przynosi Ci się to częściej, ona widać w finale stracić cierpliwość.

Długi seks umieszcza się być sygnałem do dobrego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim koleżankom, jeżeli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na szczęście jest sposób, który dobrze rokuje. Niewykluczone, że ze naszą żoną w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą pójść do sprawie.

Formuła Climax Control może wykonać, że będziesz w stanie dłużej uprawiać sex niż przed przystąpieniem terapii. Ten specjalny czas jest okazję zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to szybko właśnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz tworzył możliwość kontynuowania zabawy (jeśli tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Potrafisz nim kierować. Teraz nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby powstrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł wykonywać sex tak długo jak chce o tym Twoja kobieta.

ClimaxControl

Derminax

femmax