Suplement diety Flexin 500 traktowany istnieje na ból stawów.

Ma postać kapsułek. Preparat ten pomaga odbudowę chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo i bierze służenie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed wybraniem na produkt codziennego funkcjonowania. Ponadto Flexin 500 poprawia zdolność zaczynania się natomiast jest zalecany osobom, które zamierzają nieco ruchu m.in. przez siedzący sposób życia, przekroczyły 45 rok rośnięcia oraz potrzebują ochrony stawów, doznały urazu stawów i dalej prowadzi im cierp, uprawiają sport oraz co wewnątrz czym idzie ich stawy są nadmiernie obciążone oraz wymagają regeneracji.

W składzie preparatu Flexin 500 dostają się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), wyciąg z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 koncentruje się z żelatyny oraz wody.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie Flexinu 500 powinno podejmować się tak, jak zalecił specjalista lub zgodnie z nowościami otwartymi na reklamie.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do użytkowania w rozwoju dnia to 3 razy dziennie po 1 tabletce w trakcie posiłku, popijane sporą liczbą wody.

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem preparatu należy zaznajomić się z myślą ulotki dodaną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergia na jakiś składnik suplementu. Flexin 500 należy umieszczać w polu ważnym dla dzieci. Przed przyjęciem należy przetestować datę sile na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać proponowanej do jedzenia w przeciągu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być podawane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

flexin 500

Flexin 500

Goji Berry 500