Łysienie jest tematem wielu mężczyzn, nie jedynie w dojrzalszym wieku. Czasami problem z siłą włosów pojawia się i u kobiet i dość nie są to wyjątkowe przypadki. Follixin jest suplementem diety przeznaczonym przede każdym dla gości, przecież nie ma żadnych przeciwwskazań mówiących, iż nie mogą z niego używać i panie. Jego skład został tak dobrany, że gra na system holistycznie poprzez zmienianie sposobu zachodzenia kilku procesów, co łącznie przenosi się nie jedynie na indywidualną ochronę przed wypadaniem włosów, ale jeszcze bardzo poprawia kondycja włosów. 

Przyczyny wypadania włosów zwalczane przez Follixin

Najważniejszą przyczyną wypadania włosów jest wiek. Z biegiem lat procesy metaboliczne powstające w skórze głowy robią się coraz mniej funkcjonalne, przez co system nie radzi sobie z odpowiednim odżywianiem cebulek włosowych. Naturalną konsekwencja takiego stanu sytuacji jest najpierw zmniejszanie się włosów, utrata przez nie połysku i łamliwość, co w niewielkim czasie zmienia się po prostu w wypadanie włosów. Proces z okresem tworzy również w tło traconych włosów nowe włosy odrastają w dużo niższym zakresie. Owłosienie głowy robi się najpierw rzadkie, potem niepełne, natomiast na skutku jesteśmy bez włosów oraz nie jest tylko powrotu do poziomu przed początkiem łysienia. 

Follixin oparty stanowi o właściwe ekstrakty roślinne oraz kompleks witamin, wpływających dodatnio na włosy.

BioactiveHairRegrowth Blend; ekstrakt ze skrzypu polnego (Equisetum arvense) 19% związków krzemowych; wyciąg z pokrzywy (Urtica dioica); hydrolizowany kolagen; l-cysteina; kwas askorbinowy( witamina C); cynk; witamina E; niacyna; kwas pantotenowy; witamina B6; witamina B2; witamina B1miedź; kwas foliowy; biotyna; witamina B12

Jak większość suplementów diety, Follixin należy stosować bezpośrednio przed posiłkiem, a dokładnie w jego trakcie. Spożycie dużej liczbie płynów już po połknięciu tabletki jest dużo korzystne.

W tradycyjnej terapii należy stosować dwie tabletki dziennie przy różnorodnych posiłkach. Najlepiej po jakiejś przy kolacji i przy śniadaniu. Doskonałe efekty terapii można stwierdzić po około 3 tygodniach z przyjęcia pierwszej pigułki. Przyjmowanie większych części środka nie stanowi w okresie powiększyć aktywności suplementu.

Flexin-500

Goji Berry 500

Flexin-500