ImpreSkin to suplement diety, który stanowi widoczny w postaci pigułek. Suplement ten adresowany stanowi dla lalek w kwiecie wieku oraz w sukcesu stawiania pierwszych cech starzenia się (najczęściej pojawiają się one między 35. a 65. rokiem życia). 

Suplement ImpreSkin nazywa się naturalnym liftingiem. Wraz z upływem lat na skórze pojawiają się na przeróżne niedoskonałości, wychodzą zmarszczki i idzie połysk kluczowy dla jędrnej skóry młodej. Najczęściej pojawiające się zmiany to braki pod oczami, kurze łapki, utrata elastyczności twarzy oraz brak jej promienności. 

Pigułki ImpreSkin zawierają hydrolizowany kolagen, którego ilość wraz z wiekiem jest jeszcze mniejsza. Dostarczanie jego kwocie w powszechnej diecie sprzyja przywróceniu kondycji skóry. Kolagen działa na stanie komórkowym, przechodzi w ich postaci i działa regenerację pojedynczych komórek. Dzięki temu zmarszczki ulegają wyraźnemu spłyceniu, a skóra staje się jędrna. 

Środek ImpreSkin wzbogacony stanowi o witaminę K, która wspomaga utrzymaniu prawidłowego działania systemu krążenia, co może korzystnie wpłynąć na korektę przebarwień i cech zmęczenia, dostrzegalnych na osób. 

Skład:

Składniki suplementu diety ImpreSkin: D-alpha-tocopherol, Hydrolizowany kolagen, kwas L-askorbinowy, witamina K, flawonoidy.

Zalecane spożycie:

Suplement diety należy stosować doustnie. Zalecane spożycie suplementu diety ImpreSkin w procesu dnia to: 1 kapsułka 2 razy dziennie. Pigułki należy stosować doustnie. 

Dla uzyskania maksymalnych efektów środek należy podawać przez 3 miesiące. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do przyjmowania produktu ImpreSkin jest alergię na wszelki z jego elementów. Suplementy diety powinny być magazynowane w system naturalny dla niewielkich dzieci. Chronić przed bezpośrednim oddziaływaniem światła ciepłego i wilgoci. 

Pigułki ImpreSkin przeznaczone są dla pań odpowiedzialnych.

Suplement diety nie pewno istnieć przydatny jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Normalne funkcjonowanie organizmu jest uwarunkowane praktykowaniem zdrowego sposobie istnienia a prace fizycznej. 

Nie podejmować suplementu, jeśli upłynął jego okres ważności.

Impre Skin

Maxatin

Hello-Slim