Maxatin to suplement diety o charakterze naturalnym, który zmierza do wydłużenia erekcji oraz podniesienia objętości wytrysku. Dzięki czemu seks staje się przyjemniejszy. Preparat zależny był badaniom klinicznym. Uzyskał pożądane opinie specjalistów, a obecnie bawi się gronem zadowolonych klientów.

Maxatin sprawia, że wchodzi do pobudzenia reakcji komórek odpowiedzialnych za wydłużenie erekcji. Zwiększa i ilość plemników, które produkowane są w organizmie mężczyzny. Stosowanie preparatu sprawia, że seks jest dłużej oraz sprawia większą atrakcję. 

Skład:

W zespole suplementu Maxatin spotykają się następujące substancje: ekstrakt z eleuterokoka kolczastego, L-arginina, L-lizyna, L-karnityna, dynia zwyczajna; Maca Tuber Lepidium meyenii, żurawina wielkoowocowa Vaccinum macrocarpon, cynk, korzeń lukrecji Glycyrhiza glabra, korzeń kolcorośłi Smilax Sp.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie preparatu powinno przeprowadzać się zgodnie z wskazaniami specjalisty lub razem z reklamami otwartymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może kojarzyć się co z trudnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Zalecana porcja preparatu Maxatin do spożycia w ruchu dnia co dwie tabletki: rano również na trzydzieści minut przed mającym odbyć się stosunkiem.

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy nauczyć się z treścią ulotki daną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem bądź farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergia na dowolny składnik preparatu Maxatin. 

Suplement Maxatin należy trzymać w mieszkaniu odosobnionym oraz niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy zbadać datę sile na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać zapraszanej do jedzenia w porządku dnia porcji suplementu, gdyż może wywołać toż do dużych konsekwencji zdrowotnych. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

maxatin