Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest pewnym z najsprawniejszych oraz powszechnie praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego skuteczność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma wymowną symbolikę: czerń odpycha zło i nieszczęścia, biel wzmacnia dobro i gromadzi dobrą energię.

Świeca realizowana jest ręcznie z lekkiego wosku, posiada knot nasączony olejkami i sokami z wyjątkowo skutecznych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału obowiązkowa jest również odpowiednia formuła, która stanowiła grana już w starożytności; to unikatowe zaklęcie ochronne, jakie jest strzec przed negatywną energią z zewnątrz, nieszczęściami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia jest działanie wielowymiarowe. Nie właśnie zabezpiecza przed zniszczeniem oraz oczyszcza, ale jednocześnie unieszkodliwia klątwy oraz uroki. Odgrywa olbrzymią wagę w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha oraz wyciszenia umysłu, co we ostatnim świecie jest strasznie ważne. Natomiast sam proces odprawiania ceremoniału wymaga zaledwie kilku przygotowań: dobrego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszelkich urządzeń, jakie potrafiły rozpraszać naszą uwagę, wewnętrznego wyciszenia się (można poprzedzić go medytacją). Wtedy należy wyłącznie skoncentrować się na punktu, jaki zamierzamy osiągnąć dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent

KankustaDuo

Knee-Active Plus