EXTREME POWERPACK TO:
spory efekt treningów
najlepsza jakość materiałów
przypływ działalności i wielkości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ FIGURĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w terenu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją odporność oraz wielkość mięśniową. Więc głównie efektywny i zaawansowany środek dostępny dla każdego, kto pragnie zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która da Ci stworzyć mięśnie jak stal. Miej najdoskonalsze efekty treningów i poczuj różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie występował na ochronie Twojego testosteronu. Nazywa to odpowiednie korzyści. Stwierdź gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie masy i mocy jeszcze absolutnie nie istniałoby właśnie oczywiste oraz bliskie. Będziesz posiadał pewność, że testosteron nie zamieni się już nigdy w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa razem z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do przygotowania Kimery. Spośród nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą zmianę i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty treningów i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na żywotność oraz wpadnij na nowy poziom ćwiczeń. Kimera toż popularniejsza wielkość i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin i minerałów, wykonany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i kup to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dobrze na skutki treningów. Zwiększ sprawność fizyczną nawet o 30%. Szybciej budź się po jakiejś morderczej konfrontacji także czy przekonany do innego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Dobrze znasz, że same dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to ponad przygotowany przez Jacka Ratusznika zestaw ćwiczeń i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najmniejszym szczególe. Nie będziesz traktował żadnych wątpliwości jak korzystać suplementy, co jeść również kiedy ćwiczyć, aby poprawić sylwetkę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia zgodnie z prawami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Wyniki będą odpowiedzialne już za trzy miesiące!

Iridium Labs

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )