Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i blokuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najodpowiedniejsze aktywne składniki pozwalają Ci gwarancja, że Twój testosteron, na który tak mocno pracowałeś, nie zmieni się w estrogen.

EFEKTYWNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ rezultaty naszych treningów. Cerberus pozwala Ci wykuć mięśnie ze byliśmy i wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie moce i odporności jeszcze zupełnie nie było naprawdę proste i bliskie.
Cerberus

Jeżeli zależysz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że żyje enzym, aromataza, który powoduje na zmianę androgenów (w ostatnim testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym tenże istnieje zatem Twoim wrogiem. Cerberus jest efektywnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zauważysz jak wymienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia rezultaty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Wzmaga ilość hormonu wzrostu we krwi
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i kieruje poziom testosteronu na znacznym stopniu. To wszystko bez końców ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj łącznie z preparatem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako młody chłopak pracowałeś w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że dotarłem na siłownię. Zaprezentowało się, iż istnieje predyspozycje do kształtowania swojej opinie. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad naszym mięsem i zestawem prawidłowej diety pokazały go jako dobrze dbać o siebie. Tę umiejętność przekazuje swoim podopiecznym.

Cerber to silny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus by Somatodrol pomoże Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Sprawdź!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )