Preparat Alluramin stanowi w naszym sklepie feromony naturalnego pochodzenia. Znajdziemy tu chociażby feromony: androstenole i androstadienony, które tworzą, iż mężczyzna postrzegany jest jak wysoce atrakcyjny, praktyczny i opiekuńczy. Alluramin został wytworzony z ekologicznych pierwiastków, które zapewniają bezpieczeństwo. Androstadienon to bezwonna pochodna testosteronu, wydzielana przez ludzi wraz z potem w sezonie pobudzenia. Substancja ta odpowiada za aktywację mózgu pań oraz podnosi u nich kochanie. Dzięki niemu żony będą przy człowieku bardziej rozluźnione zaś będą chodziły go jako bardziej silnego.

To dokładnie Androstadienon stanowi podstawę Alluraminu. Pozostałe feromony, które wchodzą w zespół mieszanki to m. in. 3A: Andostenol – dzięki niemu kobiety lepiej oceniają panów. Pomaga on podejmowanie kontaktów oraz sygnalizuje młodość oraz zdrowie. Dlatego zwany jest ice breakerem. Androstenon – tenże feromon wzbudza respekt. Kobiety preferują dobrych i dobrych siebie mężczyzn, toteż daje on, iż mężczyzna przygotowuje się być daleko znany. Andristeron – powoduje zmniejszanie niepokoju u kobiet oraz rozluźnia je. Dzięki niemu ślubnej będą postrzegały mężczyznę, jako mocnego i opiekuńczego samca, który będzie w bycie zaopiekować się ich wspólnym potomstwem.

Gdy szuka o stosowanie Alluramin badania pokazują, iż kobieta podświadomie wybiera samca, który będzie mógł opiekować się nią natomiast jej dziećmi. Pozostałych pierwiastków wytwórca nie chce ujawnić przez względy na konkurencję. Alluramin stanowi w 100% naturalnym preparatem, ponieważ jego wiązanie jest bezpieczne, oraz co wewnątrz tym idzie — by go kupić nie trzeba być recepty. Alluramin można uzyskać na stronie internetowej wytwórcy.
Środek Alluramin ma osobę dostępnego w użytkowaniu sprayu, jaki przynależy rozpylić na wszelkim ciele, dużo na nadgarstkach, szyi też na łokciach. I klatce piersiowej.

Jedno rozpylenie daje rezultat choćby do dwunastu godzin. Należy stosować raz dziennie. Jedno opakowanie Alluraminu ma pojemność 14 ml. Pojedyncze opakowanie średnio wystarcza na około jeden miesiąc. Po półrocznym, nieprzerwanym stosowaniu, ciało niejako zapamięta zapach feromonów a indywidualne bada je otrzymywać. Zatem warto na początek zaopatrzyć się w wyższa suma Alluramin, warto zastosować z rabatów i promocji, które producent oferuje.

alluramin buy

www.Alluramin24.com