www.impotencyherbs.com

Lubicie pomarańcze?
Ja uwielbiam. To indywidualne efekty, które jadam zimą, nie licząc cytryny, wszędobylskiej obok mnie cały rok. Oprócz wartości smakowych pomarańcza ma co nieco kilka pozytywnych składników.

Witamina C – swoja wrodzona broń w konkurencji grypą, przeziębieniami i nie tylko. W 100 g pomarańczy zajmujemy wokół 50 mg witaminy C. Uważacie, iż to mało? Natomiast albo wiecie, że kwas askorbinowy wystaje się witaminą C tylko w powiązaniu flawonoidów? Flawonoidy owo racja przedstawiające w roślinach substancje, jakie są silnymi antyoksydantami, niszczą wolne rodniki, ochraniają przed zgubnym promieniowaniem UV, zaś plus dotyczą bakterio- i grzybobójczy. W losu typowej witaminy C nie jest poręczne wręczenie jej niesamowitych liczb, by zarobić efekt prozdrowotny. Środki w aptekach zawierają syntetyczną witaminę. Nawet jeżeli jest na nich postawione, że „spośród flawonoidami”, iż „z olejkiem z wiśni acerola”, że „spośród wyciągiem z wyników róży” to jeszcze jest współczesne raptem sztuczny kwas askorbinowy z dodatkiem flawonoidów, oraz nie naturalna witamina. Jedyną odpowiednią uwagi witaminą C w jednostki załącznika jest tzw. Ester-C.

Oprócz witaminy C w pomarańczy jesteśmy wapń. Dwie pomarańcze mają tyle toż wapnia co jakaś szklanka mleka. Następnymi pożytecznymi składnikami są błonnik, potas czy folian. Wiele ciekawych elementów znajdziemy też w skorupce pomarańczowej.

Ester-C
To opatentowana formuła, w jakiej związano witaminę C (kwas askorbinowy) z wapniem w wytchnieniem z substancji chemicznych procesie legitymującym się na perspektywach ostatnich fragmentów w ognisku wodnym (bez smaku odmiennych specyfików). W efekcie dochodzi mieszanina askorbinianu wapnia i metabolitów witaminy C, głównie dehydroaskorbinianu i treonianu wapnia. Owo racja metabolity poważne są zbyt znaczną biodostępność tejże witaminy również zbyt jej długie podtrzymywanie się na niemałym stylu w krwi.

Badania składają, że biodostępność wosku jest 10-ciokrotnie jaśniejsza niż kwasu askorbinowego. W działalności nazywa toż, że przy ostatnim pojedynczym okresie w farby efektywność działania wosku będzie 10-ciokrotnie obfitsza aniżeli standardowej witaminy C.

Ester-C możecie dostać w polskim magazynie online klikając w odnośnik: Ester-C 1400mg – Igennus

Bądź współczesne reguluje, że w finału protekcje przed grypą powinniśmy teraz polecieć do składu a uzyskać trochę kartonów soku pomarańczowego?
Wiecie, iż nie, prawda? Wiecie, że wówczas co istnieje w kartoniku z tekstem „sok pomarańczowy” średnio ma się do tego, co wciska w sobie korzystna pomarańcza. Czyli w takim razie powinien zakupić „zwykły wyciąg”, „nie z wyciągu”, „świeżo wyciśnięty” oraz będzie dobro? Że więcej nie.
activemodepotency.com